Yönetim Kurulu

Mim. Hülya Zuhal KUTALMIŞ yonetim kurulu 6

GEV UNION Standartlar Direktörü

zkutalmis@gmail.com

Yer : Yönetim Kurulu 19.03.2020

Prof. Dr.Nurettin DEMİR uygulama 3

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Prof. Dr. İmer OKAR aydınlanma 2

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020


Bilal NURGÜL yonetim kurulu 4

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

bilalnurgul@alanya.bel.tr

Yer : Yönetim Kurulu 19.03.2020

Bilal NURGÜL uygulama 2

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Sharon KEGEEN aydınlanma 1

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020


Sevinj MAHSİMOVA istihdam 7

Yer : Kapsayıcı İstihdam Komitesi 05.03.2020

Ömer KALLİ uygulama 1

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Ayşe Nuran YAPICI medya 10

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Mansur MAÇİN istihdam 6

Yer : Kapsayıcı İstihdam Komitesi 05.03.2020

Panagıotıs BALASKAS engelliler 38

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Ergül DAĞCI medya 9

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Ceyhun KOSTAK istihdam 5

Yer : Kapsayıcı İstihdam Komitesi 05.03.2020

Aubakırov BAİBULAT engelliler 37

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Abdel Azez ABAKAR medya 8

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Av. Ali SEVGİLİ istihdam 4

Yer : Kapsayıcı İstihdam Komitesi 05.03.2020

Davide Di PASQUALE engelliler 36

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Melek KAYNAK medya 7

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Sharon KEGEEN istihdam 3

Yer : Kapsayıcı İstihdam Komitesi 05.03.2020

Amira KELANY engelliler 35

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Abeida ABDALLAH medya 6

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Av.Talip CAN istihdam 2

Yer : Kapsayıcı İstihdam Komitesi 05.03.2020

Mohammad ALQATAMİ engelliler 34

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Gonca KILIÇASLAN medya 5

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Recep AKKAY istihdam 1

Yer : Kapsayıcı İstihdam Komitesi 05.03.2020

Miskan KASIMAN engelliler 33

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Gurbet ALTAY medya 4

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


İbrahim ÖZALP kampanya 7

Yer : GEV Kampanya Komitesi 05.03.2020

Sameera Al QUASSMİ engelliler 32

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Aynur AYAZ medya 3

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Sevinj MAHSIMOVA kampanya 6

Yer : GEV Kampanya Komitesi 05.03.2020

Melek KAYNAK engelliler 31

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Özcan ÖZGÜR medya 2

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Av.Talip CAN kampanya 5

Yer : GEV Kampanya Komitesi 05.03.2020

Juha Pekka VALİMAKİ engelliler 30

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KALLİ medya 1

Yer : Medya Danışma Kurulu 05.03.2020


Özcan ÖZGÜR kampanya 4

Yer : GEV Kampanya Komitesi 05.03.2020

Hidaya CHEBBO engelliler 29

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim. Filiz ÜLKER turizm 10

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Gurbet ATALAY kampanya 3

Yer : GEV Kampanya Komitesi 05.03.2020

Richard ARCENO engelliler 28

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Ceyhun KOSTAK turizm 9

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Aynur AYAZ kampanya 2

Yer : GEV Kampanya Komitesi 05.03.2020

Ali MAHMUDUNEJAD engelliler 27

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Metin PARÇA turizm 8

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Ömer KALLİ kampanya 1

Yer : GEV Kampanya Komitesi 05.03.2020

Giorgi DZNELADZE engelliler 26

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Oya DEMİREL turizm 7

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Oya DEMİREL tanıtım 7

Yer : GEV Tanıtım Komitesi 05.03.2020

Melinda EWİN engelliler 25

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim.H. Zühal KUTALMIŞ turizm 6

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


İbrahim ÖZALP tanıtım 6

Yer : GEV Tanıtım Komitesi 05.03.2020

Madame El ATİKA engelliler 24

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim.Tina MERK turizm 5

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Melek KAYNAK tanıtım 5

Yer : GEV Tanıtım Komitesi 05.03.2020

Abdulla OMURİ engelliler 23

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Sharon KEGEEN turizm 4

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Ergül DAĞCI tanıtım 4

Yer : GEV Tanıtım Komitesi 05.03.2020

Noura Al HAMELİ engelliler 22

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Linnie TSE turizm 3

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Gurbet ATALAY tanıtım 3

Yer : GEV Tanıtım Komitesi 05.03.2020

Dae Song KİM engelliler 21

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Prof.Dr. Ozan BAHAR turizm 2

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Aynur AYAZ tanıtım 2

Yer : GEV Tanıtım Komitesi 05.03.2020

Suvarna RAJ engelliler 20

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Yücel OKUTUR turizm 1

Yer : Turizm Danışma Kurulu 05.03.2020


Özcan ÖZGÜR tanıtım 1

Yer : GEV Tanıtım Komitesi 05.03.2020

Pradeep RAJ engelliler 19

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

İhsan ÜNGÖR sigorta 7

Yer : Sigorta Danışma Kurulu 05.03.2020


Rizwan Ahmod LODHİ uluslararası 13

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Abeida ABDALLAH engelliler 18

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Vural AKINCI sigorta 6

Yer : Sigorta Danışma Kurulu 05.03.2020


Hiljmnijeta APUK uluslararası 12

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Sharon KEGEEN engelliler 17

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Mansur MAÇİN sigorta 5

Yer : Sigorta Danışma Kurulu 05.03.2020


Coco BERTIN uluslararası 11

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Tina MERK engelliler 16

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Ümit SERPEN sigorta 4

Yer : Sigorta Danışma Kurulu 05.03.2020


Oya DEMİREL uluslararası 10

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Hideto KİJİMA engelliler 15

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Fatih ACER sigorta 3

Yer : Sigorta Danışma Kurulu 05.03.2020


Dr.Remziye ŞEN uluslararası 9

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Tantie MAYİMUNE engelliler 14

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KALLİ sigorta 2

Yer : Sigorta Danışma Kurulu 05.03.2020


Gufroni SAKARIN uluslararası 8

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Musarat MUMTAZ engelliler 13

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Prof.Dr. İmer OKAR eğitim 7

Yer : Eğitim Danışma Kurulu 05.03.2020


Pradeep RAJ uluslararası 7

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Rizwan A. LODHİ engelliler 12

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

İhsan ÜNGÖR eğitim 6

Yer : Eğitim Danışma Kurulu 05.03.2020


Elcena JEFFERS uluslararası 6

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Gonca KILIÇASLAN engelliler 11

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Süreyya OSKAY eğitim 5

Yer : Eğitim Danışma Kurulu 05.03.2020


Sevinj MAHSIMOVA uluslararası 5

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

John INCOM engelliler 10

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Linnie TSE eğitim 4

Yer : Eğitim Danışma Kurulu 05.03.2020


Sharon KEGEEE uluslararası 4

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Coco BERTİN engelliler 9

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Sharon KEGEEN eğitim 3

Yer : Eğitim Danışma Kurulu 05.03.2020


Tina MERK uluslararası 3

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Aydın KHALİLOV engelliler 8

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Musarat MUMTAZ eğitim 2

Yer : Eğitim Danışma Kurulu 05.03.2020


Ömer KALLİ uluslararası 1

Yer : Uluslararası İlişkiler Komitesi 05.03.2020

Sevinç MAHSİMOVA engelliler 7

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Sevinj MAHSİMOVA eğitim 1

Yer : Eğitim Danışma Kurulu 05.03.2020


Oya DEMİREL finans 6

Yer : GEV Finans Komitesi 05.03.2020

Hiljmnijeta APUK engelliler 6

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Pradeep RAJ dijital 7

Yer : Dijital Danışma Kurulu 05.03.2020


Dr.Remziye ŞEN finans 5

Yer : GEV Finans Komitesi 05.03.2020

Elcena JEFFERS engelliler 5

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

İhsan ÜNGÖR dijital 6

Yer : Dijital Danışma Kurulu 05.03.2020


Ümit SERPEN finans 4

Yer : GEV Finans Komitesi 05.03.2020

Linnie TSE engelliler 4

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Cihan YAZICI dijital 5

Yer : Dijital Danışma Kurulu 05.03.2020


Mansur MAÇİN finans 3

Yer : GEV Finans Komitesi 05.03.2020

Oleg KAPRALOV engelliler 3

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Ümit SERPEN dijital 4

Yer : Dijital Danışma Kurulu 05.03.2020


Faruk TAŞ finans 2

Yer : GEV Finans Komitesi 05.03.2020

Gufroni SAKARİL engelliler 2

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Eyüp Yusuf ALTUNBIÇAK dijital 3

Yer : Dijital Danışma Kurulu 05.03.2020


Ömer KALLİ finans 1

Yer : GEV Finans Komitesi 05.03.2020

Necdet ÖZTÜRK engelliler 1

Yer : Engelliler Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KALLİ dijital 2

Yer : Dijital Danışma Kurulu 05.03.2020


Dr.Remziye ŞEN kampanya 11

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Fatih ACER dijital 1

Yer : Dijital Danışma Kurulu 05.03.2020


Av.Talip CAN hukuk 1

Yer : Hukuk Komitesi 05.03.2020

Elcena JEFFERS kampanya 10

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim.Filiz ÜLKER çevre 8

Yer : Çevre Danışma Kurulu 05.03.2020


Dr. Sabina MUJKIC proje 7

Yer : Proje Komitesi 05.03.2020

Gufroni SAKARİL kampanya 9

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Sabina MUJKIC çevre 7

Yer : Çevre Danışma Kurulu 05.03.2020


İbrahim ÖZALP kampanya 8

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim. Cemil PAMUKÇU çevre 6

Yer : Çevre Danışma Kurulu 05.03.2020


Ceyhun KOSTAK kampanya 7

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

İnş. Müh.Ömer KAYNAK çevre 5

Yer : Çevre Danışma Kurulu 05.03.2020


Tina MERK proje 4

Yer : Proje Komitesi 05.03.2020

Ergül DAĞCI kampanya 6

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Çetin KORKUT çevre 4

Yer : Çevre Danışma Kurulu 05.03.2020


Sharon KEGEEN proje 3

Yer : Proje Komitesi 05.03.2020

Nurettin ARTIRAN kampanya 5

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim.Tina MERK çevre 3

Yer : Çevre Danışma Kurulu 05.03.2020


Dr. Remziye ŞEN proje 2

Yer : Proje Komitesi 05.03.2020

Aynur AYAZ kampanya 4

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim.H.Zühal KUTALMIŞ çevre 2

Yer : Çevre Danışma Kurulu 05.03.2020


Mansur MAÇİN proje 1

Yer : Proje Komitesi 05.03.2020

Nurettin DEMİR kampanya 3

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Şehir Pla. Linnie TSE çevre 1

Yer : Çevre Danışma Kurulu 05.03.2020


Dr. Remziye ŞEN komite 7

Yer : AR-GE Komitesi 05.03.2020

Ömer KALLİ kampanya 1

Yer : Kampanya Danışma Kurulu 05.03.2020

Abedia ABDALLA market 7

Yer : GEV Global Medikal Market Danışma Kurulu 05.03.2020


Ceyhun KOSTAK card 7

Yer : Card Danışma Kurulu 05.03.2020

Rizwan A. LODHI market 6

Yer : GEV Global Medikal Market Danışma Kurulu 05.03.2020


Dr. Süreyya OSKAY komite 5

Yer : AR-GE Komitesi 05.03.2020

Ümit SERPEN card 6

Yer : Card Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim. Filiz ÜLKER market 5

Yer : GEV Global Medikal Market Danışma Kurulu 05.03.2020


Ümit SERPEN komite 3

Yer : AR-GE Komitesi 05.03.2020

Eyüp Yusuf ALTUNBIÇAK card 5

Yer : Card Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Remziye ŞEN market 4

Yer : GEV Global Medikal Market Danışma Kurulu 05.03.2020


Mansur MAÇİN komite 2

Yer : AR-GE Komitesi 05.03.2020

Dr.Remziye ŞEN card 4

Yer : Card Danışma Kurulu 05.03.2020

Ümit SERPEN market 3

Yer : GEV Global Medikal Market Danışma Kurulu 05.03.2020


Faruk TAŞ komite 1

Yer : AR-GE Komitesi 05.03.2020

Fatih ACER card 2

Yer : Card Danışma Kurulu 05.03.2020

Ceyhun KOSTAK market 2

Yer : GEV Global Medikal Market Danışma Kurulu 05.03.2020


Aydın HALILOV toplum 7

Yer : Toplum Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KALLİ card 1

Yer : Card Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KALLI market 1

Yer : GEV Global Medikal Market Danışma Kurulu 05.03.2020


Elcena JEFFERS toplum 6

Yer : Toplum Danışma Kurulu 05.03.2020

Ceyhun KOSTAK sosyal 9

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Mustafa BOZBAŞ danışma 7

Yer : GEV Danışma Kurulu 05.03.2020


Oleg KAPRALOV toplum 5

Yer : Toplum Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Kazım TAŞ sosyal 8

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Yrd.Doç.Dr.Fatma DOĞANAY danışma 6

Yer : GEV Danışma Kurulu 05.03.2020


Suvarna RAJ toplum 4

Yer : Toplum Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Serap KORKMAZ sosyal 7

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Hüseyin YÜCEL danışma 5

Yer : GEV Danışma Kurulu 05.03.2020


Pradeep RAJ toplum 3

Yer : Toplum Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Remziye ŞEN sosyal 6

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Remziye ŞEN danışma 4

Yer : GEV Danışma Kurulu 05.03.2020


Ergül DAĞCI toplum 2

Yer : Toplum Danışma Kurulu 05.03.2020

Opr. Dr. Haluk ÖZSARAÇ sosyal 5

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Mansur MEÇİN danışma 3

Yer : GEV Danışma Kurulu 05.03.2020


Günay KİBRİT toplum 1

Yer : Toplum Danışma Kurulu 05.03.2020

Sharon KEGEEN sosyal 4

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Ceyhun KOSTAK danışma 1

Yer : GEV Danışma Kurulu 05.03.2020


Ümit SERPEN sektör 8

Yer : Sektör Danışma Kurulu 05.03.2020

Tina MERK sosyal 3

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Mansur MEÇİN denetim 3

Yer : GEV Denetim Kurulu 04.03.2020


İbrahim ÖZALP sektör 7

Yer : Sektör Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KALLİ sosyal 2

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Bilal NURGÜL denetim 2

Yer : GEV Denetim Kurulu 04.03.2020


Ceyhun KOSTAK sektör 6

Yer : Sektör Danışma Kurulu 05.03.2020

Serap Şenocak SERPEN sosyal 1

Yer : Sosyal Dayanışma Kurulu 05.03.2020

Av. Talip CAN denetim 1

Yer : GEV Denetim Kurulu 04.03.2020


Dr. Remziye ŞEN sektör 5

Yer : Sektör Danışma Kurulu 05.03.2020

Abeida ABDALLAH sağlık 9

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020

Mim. Filiz ÜLKER bilimsel 10

Yer : GEV Bilimsel Kurulu 04.03.2020


Faruk TAŞ sektör 4

Yer : Sektör Danışma Kurulu 05.03.2020

Pradeep RAJ sağlık 8

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020

Yrd.Doç.Dr.Fatma DOĞANAY bilimsel 9

Yer : GEV Bilimsel Kurulu 04.03.2020


Mansur MEÇİN sektör 3

Yer : Sektör Danışma Kurulu 05.03.2020

Yusuf Erdinç GÜRSOY sağlık 7

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KAYNAK bilimsel 8

Yer : GEV Bilimsel Kurulu 04.03.2020


Ömer KALLİ sektör 1

Yer : Sektör Danışma Kurulu 05.03.2020

Ceyhun KOSTAK sağlık 6

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Perihan Eren BANA bilimsel 7

Yer : GEV Bilimsel Kurulu 04.03.2020


İhsan ÜNGÖR üniversite 7

Yer : Üniversite Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Kazım TAŞ sağlık 5

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020


Öğ.Sevginur SADEDİL üniversite 6

Yer : Üniversite Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Serap KORKMAZ sağlık 4

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020


Prof.Dr.İmer OKAR üniversite 5

Yer : Üniversite Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Remziye ŞEN sağlık 3

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020


Sharon KEGEEN üniversite 4

Yer : Üniversite Danışma Kurulu 05.03.2020

Doç. Dr. Mehmet Vefik YAZICIOĞLU sağlık 2

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Serap KORKMAZ bilimsel 3

Yer : GEV Bilimsel Kurulu 04.03.2020


Tina MERK üniversite 3

Yer : Üniversite Danışma Kurulu 05.03.2020

Opr. Dr. Haluk ÖZSARAÇ sağlık 1

Yer : Sağlık Danışma Kurulu 05.03.2020

Prof. Dr. İmer OKAR bilimsel 2

Yer : GEV Bilimsel Kurulu 04.03.2020


Sevinj MAHSIMOVA üniversite 2

Yer : Üniversite Danışma Kurulu 05.03.2020

İhsan ÜNGÖR aydınlanma 10

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020

Prof. Dr. Ozan BAHAR bilimsel 1

Yer : GEV Bilimsel Kurulu 04.03.2020


Prof.Dr.Nurettin DEMİR üniversite 1

Yer : Üniversite Danışma Kurulu 05.03.2020

Mansur MEÇİN aydınlanma 9

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020

Necdet ÖZTÜRK kurucular 1

Yer : Kurucular 02.03.2020


Mustafa BOZBAŞ uygulama 9

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Abeida ABDALLAH aydınlanma 8

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KALLİ kurucular2

Kurucu, Kurumsal ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

mrkalli@kalli.com

Yer : Kurucular 01.03.2020


Mim.Filiz ÜLKER uygulama 8

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Ergül DAĞCI aydınlanma 7

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020

Günay KİBRİT yonetim kurulu 7

STK' lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı

gkibrit@yahoo.com

Yer : Yönetim Kurulu 28.02.2020


İbrahim ÖZALP uygulama 7

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Ayşe Nuran YAPICI aydınlanma 6

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020

Necdet ÖZTÜRK yonetim kurulu 1

Yer : Yönetim Kurulu 28.02.2020


Ergül DAĞCI uygulama 6

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Suvarna RAJ aydınlanma 5

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020

Ömer KALLİ yonetim kurulu 2

Kurucu, Kurumsal ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

mrkalli@kalli.com

Yer : Yönetim Kurulu 24.02.2020


Nurettin ARTIRAN uygulama 5

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Dr. Perihan Eren BANA aydınlanma 4

Yer : Aydınlanma Danışma Kurulu 05.03.2020

Fatih ACER yonetim kurulu 3

Yenilikçi Kapsayıcı Teknolojilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

fatih.acer@acerpro.com.tr

Yer : Yönetim Kurulu 22.02.2020


Ceyhun KOSTAK uygulama 4

Yer : Yönetim Danışma Kurulu 05.03.2020

Opr. Dr. M.Haluk ÖZSARAÇ yonetim kurulu 5

Kapsayıcı Sağlık Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı

halukozsarac@gmail.com

Yer : Yönetim Kurulu 21.02.2020